Медичний корсет

Aкцiя!

-35%

знижка
2923грн
1900грн
*- Ціна вказана в рамках спец. пропозиції. Додаткову інформацію вам повідомить наш менеджер
зробити замовлення

Залишилось 6 штук пo aкції

Високоякiсний захист спини та хребта

Чому мені це потрібно? Хребет та спина підтримують нас у нашому щоденному житті. Будь-який біль, що виходить від нього, впливає на нас більше, ніж ми знаємо. Хронічні проблеми зі спиною погано впливають на здоров’я. Коли болі в спині не лікуються, це впливає на ваше здоров’я і призводить до психічних проблем, таких як поганий фокус, неспокійні ночі, посилений стрес, зниження продуктивності праці та соціальні порушення. Це безпосередньо впливає на якість вашого життя.

Рішення? Використовуйте ту саму терапію, яку застосовують хіропрактики для декомпресії хребта та послаблення поперекового тиску.


Як це працює? Пояс декомпресує суглоби нижньої частини спини та спинальні диски. Пояс декомпресії розтягується і втягує нижню частину спини, коли вона надувається повітрям. Ця ніжна тяга допомагає декомпресувати спинномозкові диски. Декомпресія допомагає зняти защемлені нерви, дегенеративні, грижові та розпущені диски. Зниження тиску дозволяє дегенеративним дискам отримувати воду, кисень та поживні речовини, необхідні для швидшого загоєння. Це дозволяє грижовим та випинаним дискам повернутися до свого нормального положення та стану. Зменшення звуження на защемлені нерви, такі як сідничний нерв, допомагає зняти стріляючі болі в ногах.

Перевiрений та сертифiкований продукт

Допомогає при:

 • Ішиас
 • Грижі / випинання дисків;
 • Дегенеративний диск;
 • Поперековий гострий / хронічний вивих;
 • Спондилоліз та спондилолістез;
 • Компресійний перелом в області попереку;
 • Біль у спині через фізичні та / або фізіологічні умови;
 • Напружені роботи, що вимагають важкого підйому та / або тривалої їзди ;
 • Сертифікований продукт:


  зробити замовлення

  як зробити зaмовлення?

  топ фідбек клієнтів

  Дмитро Палаченко, 43 роки

  Відмінний пояс! у мене 3 міжхребетні грижі і тому постійний біль в спині, зараз я на реабілітації і лікар порекомендував носити бандаж, спочатку я заощадив і купив дешевий нашого виробництва, але зіткнувся з тим що липучки коли я нагинаюся або присідаю разстегівалісь, потім почали лізти з усіх боків нитки і це виглядало жахливо, в кінці кінців липучка відірвалася зовсім і на цьому етапі я вирішив попрощатся сним. НЕ економно на собі і своєму здоров'ї, "скупий платить двічі". Цей бандаж просто дивовижної якості, робота просто ювелірна і ефект набагато краще, набагато зручніше носити, липучки взагалі казка, що найбільше сподобалося, так це що катишки від одягу на них не налипає, тому не соромно навіть на роботу носити.

  Кирило Рибалка, 30 рокiв

  Відмінна модель, брав батькові. Відмінна тримає поперек, головний плюс це те що дана модель не має жодного шва, тому можна сміливо одягати на голе тіло не відчуваючи при цьому почуття діскомфорта. Також плюс знімна подушка, після натирання спини маззю легко знімається і стірается. Хочу відзначити липучки, відмінно схоплюють і що здивувало, не збирають різного роду «сміття». Батько дуже задоволений, тому раджу.

  Дарина Душна, 55 рокiв

  Довелося ходити в такому корсеті. Що можу сказати ... Якісні матеріали, прекрасно пошитий, дуже приємний до тіла, зручний. Переміряла купу корсетів, і не пошкодувала, що зупинилася на цьому! Добре підтримує спину (до речі є два додаткових ременя), м'яка подушечка на попереку (знімається), липучки міцні (ніколи не слабшали).

  замовляйте зараз

  Медичний корсет

  Aкція!

  -35%

  знижка
  2923грн
  1900грн
  *- Ціна вказана в рамках спец. пропозиції. Додаткову інформацію вам повідомить наш менеджер

  Залишилось 6 штук пo aкції