Набiр

"Малюй свiтлом"

307грн
199грн
*- Ціну знижено через випуск нової моделі. Додаткову інформацію вам повідомить наш менеджер
зробити замовлення

Залишилось 7 одиниць пo aкції

Яскравi лiнiї на радiсть малюкам

Інноваційна та безпечна технологія

Основа набору це планшет, який накопичує світло та ручка-ліхтарик. Дістаньте планшет з світлонепроникного чохла, доторкніться маркером до планшету, одночасно утримуючи кнопку на маркері, і починайте малювати. Матеріали не містять фосфору, екологічні та безпечні

Найкращий вибір для розвитку дитини

Прекрасно тренує пам'ять і уяву. Своїми лініями зачаровує маленького художника. Найяскравіші лінії виходять, коли в кімнаті темніше за все, і це теж є перевагою, адже так дитина може перебороти страх до темряви. Кожне нове зображення можна малювати на попередньому

Компактний розмір та ергономічний дизайн

Розміри А3,А4,А5 розміри підійдуть для індивідуальної творчості, він дуже компактний, не займає багато місця, його легко можна взяти з собою в подорож.


Розвивайте творчiстьсвоєї дитиниХарактеристики


 • Розмір: А5(148ммх210мм)
 • Комплектація: (1)планшет, (2)маркер-ліхтарик, (3)інструкція
 • Призначений для дітей від 3 років
 • Не забруднює інші поверхні
  • перевiренiсть

  • ефективнiсть

  • унiвeрсaльнiсть

  зробити замовлення

  як зробити зaмовлення?

  • Залиште зaявку нa сaйті

  • Нaш мeнeджeр уточнює дeтaлі замовлення

  • Службa дoстaвки дoстaвляє вaш тoвaр

  • Розраховуєтесь при отриманні

  Кращi вiдгуки

  Иванова Ксения, 33 роки

  Малюємо вже тиждень, затамувавши подих. Навіть наш тато в захваті і всі, хто бачить у нас це чудо! Тепер до вечірнього ритуалу з читанням додався обов'язковий пункт - малювання світлом. До речі, дуже добре заспокоює перед сном. Якщо Ваш малюк боїться темряви, цей планшет допоможе забути про страх! милується гарними та яскравими малюнками, можу 100% рекомендувати.

  Михайло Чучкiн, 28 рокiв

  У нас є вже і музичний, і справжній планшети. А тепер ще додався і світловий. Таке заняття, як малювання світлом, не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Ми, наприклад, малювали всією сім'єю. Планшет дуже зручно брати з собою і розважати дітей в подорож. Багато місця не займає, а дітей займає. Ми рекомендуємо як самим придбати, так і в подарунок! Такого точно ні у кого немає!

  Олена Петухова, 45 рокiв

  Коли я його побачила, відразу зрозуміла, що нам такий гаджет точно не завадить. З недавніх пір помітила, що стала набагато розбірлива у виборі іграшок: якщо і купую Єві іграшку, то тільки ту в яку вона точно буде грати. І не день, два, а хоча б місяць. Так ось цей планшет поки б'є всі рекорди, вгадали з покупкою) Уже більше місяця малюємо, придумуємо нові трафарети, в загальному - творимо. Вночі особливо цікаво з ним грати. Все світиться, мерехтить, фантазія працює по максимуму.

  замовляйте зараз

  Набiр "Малюй свiтлом"

  307грн
  199грн
  *- Ціну знижено через випуск нової моделі. Додаткову інформацію вам повідомить наш менеджер

  Залишилось 7 штук пo aкції