Aкцiя!

-35%

знижка
436грн
299грн
*- Ціна вказана в рамках спец. пропозиції. Додаткову інформацію вам повідомить наш менеджер
зробити замовлення

Залишилось 9 штук пo aкції

Новiтнiй засiб для старих речей

Ви чистили одяг годинами і вони виходили із слідами плям та запаху? Настав час змінити і використовувати пральний порошок Oxi-Bleach для більш ефективного очищення.

Пральний порошок Oxi-Bleach призначений для видалення "впертих" плям і сильного запаху, який виходить разом з вашим брудним одягом. Його склад зберігає оригінальний колір і блискучий одяг. Крім найкращої допомоги для вашого одягу, ви також можете використовувати їх для чищення взуття, сумки та іграшок для кращого життя.


Легко та ефективно

Характеристики:

 • Вага: 110 грамів;
 • Вистачає на 22 застосування
 • Протестований дерматологами;
 • Ефективно відпирає навіть найскладніші плями, завдяки входить до його складу рідкого засобу для виведення плям;
 • Зберігає кольори яскравими;
 • Склад: 5-15% аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, 5% фосфонати, мило. Також оптичний відбілювач, ензими, консервант, віддушка (бензілсаліцілат, бутілфенілметілпропіональ, цитронеллол, гексілціннамаль).
 • зробити замовлення

  як зробити зaмовлення?

  топ фідбек клієнтів

  Катерина Саніна, 23 роки

  Мене все в цьому порошку влаштовує - забруднення відпираються, речі прекрасно пахнуть, м'які. Так, засіб дорогий, але він того вартий. Він набагато ефективніше більш дешевих порошків, відпирає важкі плями. Капсули плямовивідника не підводять.

  Олександра Борисенко, 30 рокiв

  Запах насичений, але приємний. Я не люблю, коли речі аж надто сильно пахнуть порошком або кондиціонером після прання. Цей запах мене не дратує.

  Олена Петухова, 35 рокiв

  Засіб розчиняється в воді добре, відразу ж відчула дуже приємний аромат (не схожий на інші порошки, так як не сильний і не хімічний) Прала вручну білу блузку і кофточку з плямою від соку. Плями зникли відразу, навіть не довелося посилено застіривать. Також моя блузка стала біліше після прання. Далі був проведений експеримент із плямами крові на одязі: порошок впорався відмінно!

  замовляйте зараз

  Aкція!

  -35%

  знижка
  436грн
  299грн
  *- Ціна вказана в рамках спец. пропозиції. Додаткову інформацію вам повідомить наш менеджер

  Залишилось 9 штук пo aкції