Aкцiя!

-35%

знижка
1599грн
999грн
зробити замовлення

Залишилось 6 штук пo aкції

Унiверсальний пристрiй для вашого волосся

Бігуді та плойка: 2 в 1

Завивка та випрямляч для волосся, створений з унікальною крученою плитою, яка захищає ваше волосся від зайвих пошкоджень, надаючи фантастичні варіанти укладання. Ви можете придбати випрямляч і бігуді в одному комбінованому пристрої, що зробить ваш ранковий розпорядок набагато швидшим.

Отримуйте здоровий блиск

Ця плойка для завивки виготовлена з якісних матеріалів. Турмалінова кераміка надає цьому стилеру іонні властивості. Випромінювання іонів гарантує надання здорового блиску для волосся. Красиво виконайте шовковисті прямі, казкові локони або хвилі.


Легко та ефективно

Призначений для всіх типів волосся


Завдяки технології швидкого нагріву PTC ви отримуєте широкий діапазон температур для всіх типів волосся. Керамічний інтер'єр забезпечує рівномірне тепло, яке не випалить ваше волосся. Плойка нагріється дуже швидко - за 30 секунд, тому укладка волосся буде м'якою і м'якою. Навіть при високій температурі ваше волосся залишатимуться захищеними. LED-цифровий цифровий дисплей допомагає відстежувати та регулювати тепло з налаштуваннями температури 100-230 ° C


Повністю безспечний


Автоматичне 60-хвилинне відключення спеціально розроблено для безпеки. Наша плойка оснащена жаростійкою рукавичкою, яка захищає вас, ізольованим чохлом та кнопкою блокування, щоб легко упакувати її, та дорожній сумці, щоб легко було засунути її у ваш сумку або в багаж. Поворотний шнур на 360 ° для випрямлення та завивки без зав'язування.

зробити замовлення

як зробити зaмовлення?

топ фідбек клієнтів

Катерина Саніна, 23 роки

Маю довге, неслухняне волосся. Плойка відмінно іонізує волосся, не сплутує їх, додає здоровий вигляд і блиск волоссю, менше січеться. Можно рекомендувати

Олександра Борисенко, 30 рокiв

Завжди дуже боялася користуватися пристроєм. Виявляється, це набагато зручніше. Зізнатися, я навіть здивована. У мене взагалі волосся неслухняне, але тепер можна без проблем робити будь-яку зачіску Спасибі вам, буду всім рекомендувати.

Олена Петухова, 35 рокiв

Доставили моє замовлення в Київ через день, що дуже порадувало! Великий плюс гребінця - швидкість - раніше випрямлення волосся займало до 25-30 хвилин, зараз менше, ніж за 10 хвилин той же результат.

замовляйте зараз

Aкція!

-35%

знижка
1599грн
999грн

Залишилось 6 штук пo aкції